Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE I ZWROTY

 

Reklamacja towaru

Klient ma prawo składać reklamacje, jeśli towar posiada wady. Podstawą reklamacji nie mogą być różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (proporcje, kolor itp.) W tym celu należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji

Proszę wypełnić formularz reklamacji i wysłać jego skan mailowo na adres: jemens.zegarki@gmail.com. Formularz jest do pobrania TUTAJ. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2. Akceptacja reklamacji

Po otrzymaniu formularzu reklamacji zapoznamy się z nią w ciągu 14 dni. O jej przyjęciu poinformujemy Państwa mailowo.

3.Odesłanie produktu

Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami. Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

JEMENS Jakub Kowalik

Kocierzew Południowy 110,

99-414 Kocierzew

Koszty przesyłki reklamowanego towaru ponosi Klient. Kwotę odpowiadającą równowartości produktu oraz opłaty za pierwotną wysyłkę towaru do Klienta, Sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i uznaniu reklamacji za zasadną.

Gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi Sklep.

 

Zwrot towaru

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli  państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania oraz musi być kompletny. Produkty, na których stwierdzono ślady użytkowania, nie podlegają zwrotom.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony produkt:

1. Formularz zwrotu:

Proszę wypełnić formularz reklamacji i wysłać jego skan mailowo na adres: jemens.zegarki@gmail.com. Formularz jest do pobrania TUTAJ. Można również odesłać przedmiot, dołączając wypełnione oświadczenie.

2.Odesłanie produktu

Prosimy odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami. Zwracany produkt należy wysłać na adres:

JEMENS Jakub Kowalik

Kocierzew Południowy 110,

99-414 Kocierzew 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl