Problem z zegarkiem?

Masz problem z naszym zegarkiem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!

 

1. Zegarek nie działa

Przed wysyłką produktów zawsze sprawdzamy, czy zegarki są sprawne i pozbawione wad. W momencie wysyłki zegarki są ustawione w taki sposób, by pokazywały aktualną godzinę. 

  • Upewnij się, że zegarek nie działa. Nasze zegarki nie mają wskazówki sekundowej, dlatego na pierwszy rzut oka może się wydawać, że zegarek "nie chodzi". Przyłóż zegarek do ucha i sprawdź, czy słychać charakterystyczne "cykanie" zegarka. Możesz także zostawić zegarek na kilka minut i sprawdzić, czy na zegarku zmieniła się godzina. 
  • Jeśli nie słychać pracy zegarka, spróbuj zmienić godzinę na zegarku. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że mechanizm się zaciął i zmiana godziny może pomóc rozwiązać problem. 
  • Zegarek dalej nie działa? Być może to kwestia baterii. Choć do każdego zegarka dodajemy nową baterię, czasem zdarza się, że jest ona fabrycznie rozładowana (niestety, nie mamy jak tego sprawdzić...). Spróbuj wymienić baterię w zegarku - samodzielnie, u zegarmistrza lub wysyłając produkt do nas (poinformuj nas o planowanej wysyłce mailowo lub przez Messenger). 
  • Jeśli wymiana baterii nie pomogła, najprawdopodobniej doszło do poważniejszej usterki, np. uszkodzenia mechanizmu. Wówczas skontaktuj się z nami: mailowo (shop@jemens.pl) lub przez Messenger - poinstruujemy, w jaki sposób będziemy w stanie rozwiązać ten problem. 

 

2. Problem z paskiem

  • Jeśli pasek odczepił się od reszty zegarka, to najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia teleskopu, czyli części łączącej pasek i kopertę zegarka. Wymień teleskop w zegarku - samodzielnie, u zegarmistrza lub wysyłając produkt do nas (poinformuj nas o planowanej wysyłce mailowo lub przez Messenger).
  • Jeśli masz poważniejszy problem z paskiem, skontaktuj się z nami: mailowo lub przez Messenger - poinstruujemy, w jaki sposób będziemy w stanie rozwiązać ten problem. 

 

3. Chcę zwrócić zegarek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl