Idealne zdjęcie do Fotozegarka Jemens – jak je wybrać? 8
Idealne zdjęcie do Fotozegarka Jemens – jak je wybrać?

Szukasz wyjątkowego zdjęcia do Fotozegarka? A może masz wątpliwości, czy wybrana fotografia będzie dopasowana do zegarka ze zdjęciem? Skorzystaj z naszego poradnika, by przekonać się, jak wybrać idealne zdjęcie do Fotozegarka Jemens.

Fotozegarek Jemens to znakomity pomysł na prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Zegarek ze zdjęciem pozwala także zachować wspomnienia czy zacieśniać więzy rodzinne. Dzięki niemu każde sprawdzenie godziny będzie przypominać o pięknych chwilach czy ukochanych osobach.

Jednak znalezienie najbardziej odpowiedniego zdjęcia do Fotozegarka może okazać się nie lada wyzwaniem. Fotografia powinna nie tylko przedstawiać osoby, miejsca czy zdarzenia, ale także dobrze prezentować się na okrągłej tarczy zegarka. Jakie zdjęcia pasują do Fotozegarka Jemens?

Zdjęcie idealne?

Śpieszymy z odpowiedzią: do Fotozegarka Jemens pasuje KAŻDE zdjęcie.

Po złożeniu zamówienia zawsze przygotowujemy poglądowy projekt Fotozegarka z przesłanym zdjęciem. Jedne fotografie wymagają jedynie odpowiedniego wykadrowania, w innych zaś konieczne jest np. rozszerzenie tła, dodanie wyblurowanych pasków, wycięcie niektórych elementów itd. Bardzo ważne jest także odpowiednie ustawienie zdjęcia w taki sposób, by wszystkie ważne szczegóły zdjęcia były dobrze widoczne.

Jeśli jednak wybrane zdjęcie nie prezentuje się zbyt dobrze na tarczy zegarka lub udało się znaleźć inną fotografię, wówczas przygotowujemy nowy projekt – wszystko po to, by wykonać Fotozegarek spełniający wszystkie wymagania.

Kadrowanie zdjęcia

Idealne dopasowanie zdjęcia do Fotozegarka Jemens to przede wszystkim kwestia odpowiedniego wykadrowania, czyli przycięcia fotografii tak, by najważniejsze elementy były dobrze widoczne. Przy kadrowaniu zdjęcia trzeba wziąć pod uwagę dwie kluczowe kwestie:

  • okrągłą tarczę zegarka;
  • środek wskazówek.

Okrągła tarcza zegarka sprawia, że obiekty oddalone od środka zdjęcia mogą być ucięte lub zupełnie niewidoczne, zaś środek wskazówek może zasłaniać ważne elementy zdjęcia, np. głowę. Może to sprawić, że finalny Fotozegarek nie będzie wyglądał zbyt dobrze, np. gdy środek wskazówek wypadnie centralnie na nosie lub oku osoby za zdjęcia.

Niezwykle ważne jest odpowiednie wykadrowanie zdjęcia, dlatego też sugerujemy, by przesyłać do nas zdjęcia całościowe, bez wcześniejszego przycięcia. Dzięki naszemu doświadczeniu będziemy mogli przygotować fotografię tak, by jak najlepiej prezentowała się na Fotozegarku Jemens.

I choć do swojego Fotozegarka możesz dodać dowolne zdjęcie, niektóre fotografie na pewno będą dobrze wyglądały na zegarku. Skorzystaj z naszych sugestii, by mieć pewność, że Twój spersonalizowany zegarek ze zdjęciem będzie prezentował się wyśmienicie.

Jedna osoba na zdjęciu

W przypadku zdjęć prezentujących jedną osobę lub obiekt, bardzo dobrze wyglądają zdjęcia nieco oddalone. Dzięki temu środek wskazówek wypada w okolicach szyi lub klatki piersiowej, a tym samym nie zasłania elementów kluczowych – czyli w tym wypadku głowy.

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku osoby w pozycji leżącej – środek wskazówek staramy się wówczas umieścić w taki sposób, by nie zasłaniać ważnych elementów ze zdjęcia.

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Dobrym pomysłem jest także umieszczenie na Fotozegarku zdjęcia, na którym osoba jest bokiem – w takim przypadku postać można umieścić obok środka wskazówek.

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

A co w sytuacji, gdy środek wskazówek wypadnie na twarzy lub głowie? Wówczas konieczne będzie przesunięcie zdjęcia lub jego oddalenie, a powstałe w ten sposób luki po bokach musimy wypełnić wyblurowanymi paskami.

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Czasem jednak zdjęcie jest na tyle trudne w obróbce, że środek wskazówek musi wypaść gdzieś na twarzy. Wtedy staramy się, by centralne część tarczy wpadła mniej więcej w okolicach policzka lub powyżej oka – dzięki temu nie będą zasłonięte oczy, usta i nos.

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

 

Dwie osoby na zdjęciu

W przypadku zdjęć prezentujących dwie osoby lub obiekty, środek wskazówek najczęściej znajduje się pomiędzy nimi. Staramy się, by centralna część nie zasłaniała żadnej z osób, nawet gdy znajdują się one bardzo blisko siebie.

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Nieco więcej uwagi trzeba poświęcić zaś fotografiom, na których dwie postacie są od siebie oddalone. By każda z osób była dobrze widoczna, często konieczne jest rozszerzenie zdjęcia poprzez dodanie po bokach wyblurowanych pasków.

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Trzy i więcej osób na zdjęciu

W przypadku trzech i więcej obiektów obowiązuję te same zalecenia. W sytuacji idealnej osoby na zdjęciu nie powinny być na tym samym poziomie (by środek wskazówek nie zasłonił twarzy), a jednocześnie nie powinny znajdować się zbyt blisko bocznych i górnych krawędzi zdjęcia (by nie zostały ucięte na okrągłej tarczy zegarka). Jeśli jednak zdjęcie nie spełnia tych zaleceń, nic straconego – odpowiednie kadrowanie i rozszerzenie zdjęcia może sprawić, że wybrana fotografia będzie się ładnie prezentować na zegarku. 

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

Zdjęcie oryginalne:

Zdjęcie w Fotozegarku Jemens:

 

Na koniec przypominamy – to jedynie sugestie wynikające z naszego doświadczenia. To, co liczy się najbardziej, to pozytywne emocje, które ma wywołać Fotozegarek Jemens. Nad każdą fotografią zawsze będziemy pracować tak, by jak najlepiej prezentowała się na zegarku ze zdjęciem – a tym samym przekazała wszystkie najwspanialsze uczucia.

Fotozegarek Jemens znajdziesz w tym miejscu!

Komentarze do wpisu (8)

16 stycznia 2021

big pussy lips fingering - http://clickfrm.com/zDvQ

30 stycznia 2021

Pussy squirt - http://clickfrm.com/zDvM

14 lutego 2021

Winter gifts for you - http://link-world.xyz/WIVrH

19 lutego 2021

Vor

27 lutego 2021

Winter gifts for you - https://redirect.7offers.ru/e36bfc98

9 marca 2021

Spring sale - https://redirect.7offers.ru/e36bfc98

16 grudnia 2021

All your fantasies: https://2track.info/aSsQ

6 marca 2022

This offer is for people who travel or go abroad. Everyone between the ages of 3 and 85 can buy it online on a website. You will receive your insurance policy by email within 2-3 minutes. There is a multilingual technical support chat 24/7 - https://2track.info/AHSv

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl