5 ciekawych pomysłów na prezenty dla pracowników 10
5 ciekawych pomysłów na prezenty dla pracowników

Boże Narodzenie, Wielkanoc, rocznica założenia firmy, impreza integracyjna – jest wiele okazji, by szefowie, menedżerowie oraz zwykli pracownicy mogli zacieśnić więzi i poczuć się częścią jednej społeczności. Podczas wspólnego świętowania warto zatroszczyć się o swoich pracowników i wręczyć im z tej okazji małe podarunki. Oto kilka pomysłów na niebanalne prezenty dla pracowników.

1. Upominki z logo firmy

Na początek absolutna klasyka – gadżety sygnowane firmowym logo. W teorii to przedmioty, które mają wzmocnić więź pomiędzy pracownikami i firmą. W praktyce jednak zły dobór prezentu może zostać odebrany negatywnie, np. gdy ten sam upominek mógłby otrzymać każdy klient formy lub gdy sugeruje niedostateczne zaangażowanie w pracę.

Zapomnij więc o długopisach, kubkach czy notesach z logo Twojej firmy i spróbuj znaleźć wyjątkowy – a może nawet zaskakujący – upominek z logo.

Jedną z ciekawych propozycji na niebanalny prezent dla pracowników jest spersonalizowany zegarek Jemens z logo Twojej firmy!

2. Spersonalizowane prezenty dla pracowników

Każdy człowiek lubi, gdy ktoś dostrzega jego indywidualne cechy i predyspozycje. Gdy szef potrafi docenić wyjątkowość swojego pracownika, ten czuje się istotnym elementem w firmie, a nie małym trybikiem, który niewiele znaczy.

Dlatego też warto zastanowić się nad wyborem indywidualnych, spersonalizowanych prezentów dla pracowników. Możesz wypytać swoich pracowników o ich zainteresowania i zdecydować się na upominki nawiązujące do ich hobby. Możesz także samodzielnie przygotować listę najważniejszych cech każdego z członków zespołu i wybrać prezenty związane z ich charakterem.

I choć wybór spersonalizowanych prezentów zajmuje nieco więcej czasu, dzięki nim pokażesz swoim pracownikom, że dobrze ich znasz i doceniasz za to, jacy są.

Jednym z tego typu prezentów są spersonalizowane zegarki z imieniem. Wystarczy wybrać imię oraz 4-6 cech charakteru, by stworzyć niepowtarzalny zegarek, który jednocześnie może być wyjątkowym sposobem na docenienie swoich pracowników.

3. Oryginalne upominki handmade

W czasach, gdy otaczają nas przedmioty stworzone z plastiku, coraz bardziej zyskuję na znaczeniu produkty wykonane ręcznie. Choć za przedmioty oznaczone jako „handmade” trzeba czasem wyłożyć nieco więcej gotówki, to warto mieć w swoim domu coś, co oczaruje innych swoją wyjątkowością.

Szukając prezentów dla pracowników warto więc rozejrzeć się za przedmiotami handmade. Na Boże Narodzenie świetnie sprawdzi się np. ozdobna choinka z szyszek czy ręcznie malowana bombka. Na Wielkanoc – jedyne w swoim rodzaju wiosenne stroiki. Na Dzień Dziecka – CraftBoxy dla dzieci Twoich pracowników, dzięki którym będą mogły rozwijać swoją kreatywność.

4. Gift box

Ciekawą propozycją na prezenty dla pracowników jest tzw. Gift box, czyli prezentowe pudełko z różnorodną zawartością. Tego typu prezenty sprawdzają się znakomicie w dużych firmach zatrudniających setki pracowników – każdy z pracowników otrzyma identyczny prezent, a ponadto wypełnienie pudełka różnymi przedmiotami sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Czym wypełnić GiftBox? To już zależy od święta, okoliczności, tematyki imprezy oraz budżetu. Mogą to być np. perfumy, alkohol, jakościowe słodycze oraz – oczywiście – spersonalizowany zegarek Jemens!

5. Gotówka / bony

Jeśli jednak żaden z pomysłów nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz sprezentować swoim pracownikom dodatkowe pieniądze, bon do wykorzystania w konkretnym sklepie lub karty przedpłacone. Choć wiąże się z dodatkowymi kosztami i koniecznością skonsultowania tego ruchu z księgowością, to pracownicy z pewnością docenią ten gest. Będą też najlepiej wiedzieli, jak spożytkować dodatkową gotówkę.

Niezależnie od wyboru formy prezentu dla pracowników, najważniejsze jest zadbanie o to, by każdy z członków zespołu otrzymał swój podarunek, a tym samym poczuł się częścią firmowej społeczności.

Komentarze do wpisu (10)

27 stycznia 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Dosage For Amoxicillin 500mg Amoxicillin 500mg Capsules hza.uaxz.jemens.pl.zlh.dp http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

27 stycznia 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500 Mg Dosage Buy Amoxicillin yfp.ibgx.jemens.pl.gou.ew http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

27 stycznia 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg iuz.owvs.jemens.pl.wbf.ks http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

27 stycznia 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500 Mg hcl.azxl.jemens.pl.bvr.hc http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

6 lutego 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxil ebs.zask.jemens.pl.tve.eh http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

6 lutego 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg onu.fjsm.jemens.pl.qen.xr http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

6 lutego 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Buy Amoxil Online Buy Amoxicillin aay.rnkr.jemens.pl.ofp.sy http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

6 lutego 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Buy Amoxicillin Dosage For Amoxicillin 500mg wvy.tfpo.jemens.pl.mxr.eo http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

24 kwietnia 2021

https://kkgifts.wixsite.com/kkgifts Ja tutaj zamówiłam super prezenty dla moich bliskich

14 września 2021

BTC may be the latest or last chance to get rich in this era. It will reach $200000 next year or the next year. Think about only $2 a few years ago. Come to the world's largest and safest virtual currency exchange to reduce the handling fee. Don't miss the most important opportunity in life https://hi.switchy.io/5dyf

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl